12 Haziran 2024

Resmen Haber

Burada Okuyacağınız Her Şey Resmen Haber

Vali Doğan, Sanayici ve İşadamlarıyla

Kars Valisi Doğan, Sanayici ve İşadamlarıyla bir araya geldi.

Kars Valisi ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı olan Rahmi Doğan, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firma sahipleri ile Organize Sanayi Bölgesi 2018 yılı faaliyetleri bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Vali Doğan Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda, geçen hafta Kars’a gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın valilik ziyaretinde yaptıkları basın açıklamasında dile getirdikleri Kars Organize Sanayi Bölgesi’ne 2018 yılı içinde yapılacak olan yatırım ve projeler hakkında firma sahiplerine bilgi verildi.

Vali Doğan’ın daha sonra Kars’ın Cazibe Merkezi haline gelmesi ve kentteki ticari faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi adına yapılacaklar hakkında katılımcılar ile görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda ayrıca OSB yollarının asfaltlanması, OSB Doğalgaz Dağıtım Şebekesi’nin yapılması, 2. ilave OSB’nin kamulaştırılması, Atıksu Artıma Tesisi, OSB Hizmet Binası’nın projelendirilmesi, OSB-TOBB Teknik ve Meslek Lisesi yapımı, OSB Kanalizasyon ve iç kanalın yenilenmesi konularının ele alındı.

Toplantıya; Kars Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Vali Rahmi Doğan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı, Kars Organize Sanayi Bölge Müdürü Filiz Çalış ile firma sahibi ve işadamları katıldı.

Paylaş: