MediaMarkt’tan 4 Al 3 Öde

Teknoloji market devi MediaMarkt, e-ticaretteki doğum gününü teknoloji severlere sunduğu özel bir kampanyayla kutluyor.

14 – 15 Ocak 2019 tarihleri arasında yalnızca mediamarkt.com.tr’den yapılacak alışverişlerde “4 al 3 öde” kampanyası sayesinde müşterilere toplamda 1.000 TL’ye varan indirimler sunulacak. Kampanya ile binlerce ürün arasından istediklerini büyük avantajlarla alan teknoloji severler kargo ücreti de ödemeyecekler.

MediaMarkt e-ticareti sevdi

Tüketicilerine hızlı ve konforlu alışverişin yanı sıra gün içinde adrese teslimat, mağazadan ücretsiz teslimat, taksit gibi kolaylıklar sunan mediamarkt.com.tr, doğum gününü “4 al 3 öde” kampanyası ile kutluyor. 14 – 15 Ocak tarihlerinde mediamarkt.com.tr’den yapılacak alışverişlerde müşteriler, sepete eklediği 4’üncü ürün 1000 TL’nin altında ise “4 al 3 öde” kampanyasıyla keyfine bakacak.

Ücretsiz Kargo İmkanı

mediamarkt.com.tr’nin e-ticaret platformu olarak hizmet vermeye başlamasının yıl dönümü olması nedeniyle beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, bilgisayarlardan cep telefonlarına ve televizyonlara kadar on binlerce çeşit üründe kampanya fırsatları olacak. Bu fırsatları yakalayan tüketiciler, aynı zamanda 100 TL ve üzeri alışverişler için kargo ücreti de ödemeyecek. Diğer kampanyalarla birleştirilemeyen “4 al 3 öde” kampanyası, toplamda 1000 TL’ye varan indirim imkanı sunuyor.

Paylaş:

Resmen Haber

Resmen Haber, güncel haberleri ve gelişmeleri takip ederek paylaşan bir portaldir.

One thought on “MediaMarkt’tan 4 Al 3 Öde

  • 13 Ocak 2019 tarihinde, saat 19:32
    Permalink

    güzel kampanya. rekabet her zaman iyidir.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir