Ankara’da emekli olduktan sonra internetten gördüğü kaz yetiştiriciliğine hobi amacıyla başlayan Mesut Kayan, iki yıl içerisinde ürettiği 700 hayvanla gelir kapısına dönüştürdüğü uğraşında bu yıl 5 bin kaza ulaşmayı hedefliyor.
Ankara’da emekli olduktan sonra internetten gördüğü kaz yetiştiriciliğine hobi amacıyla başlayan Mesut Kayan, iki yıl içerisinde ürettiği 700 hayvanla gelir kapısına dönüştürdüğü uğraşında bu yıl 5 bin kaza ulaşmayı hedefliyor.
![](https://www.resmenhaber.com/wp-content/uploads/2020/06/q8o08qHo_400x400.jpg)
Resmen Haber, güncel haberleri ve gelişmeleri takip ederek paylaşan bir portaldir.
Alakalı Haberler
Aydem Enerji’nin SEÇ ve Sürdürülebilirlik Grup Direktörlüğü’ne Cem Çelebi Atandı
Hepsiburada Premium Üyelerine Yıllık 1 Milyar TL’lik Fayda Sağlayacak
Fransa sandık başında: Macron ve Le Pen yarışıyor