25 Mayıs 2024

Resmen Haber

Burada Okuyacağınız Her Şey Resmen Haber

Baharın Takıları !

Canlı Renklere Merhaba

Kapalı havalara hareket katmak için mükemmel renk kombinlerinden ilham alın. Romantik dokunuşları kullanarak kusursuz renklerin birlikteliğini mücevher seçimlerinize de yansıttın. Safir kolye, zümrüt kolye, yakut kolyeden oluşan mükemmel Zen pırlanta koleksiyonlarıyla gününüze enerji katabilirsiniz. Özellikle toprak tonlarının kıyafetlerde sıklıkla kullanıldığı kış mevsiminden bahara geçişte doğanın renklerinden rol çalabilirsiniz.

Pırlantalı Safir KolyePırlantalı Safir KolyePırlantalı Safir Kolye

Bahar mevsiminin en gözde trendlerinden olan renkli giyinmeye şimdi pırlanta zarafeti de eşlik ediyor. Değerli taşlarla bezeli beyaz, sarı, rose altın mücevherlerle stilinizi tamamlayabilirsiniz. Konforunuza düşkünseniz hem rahatlık hem de şıklık katan kombilerin vazgeçilmezinden biri de modern çizgiler taşıyan renkli taşlı mücevherler. Kotların şıklık algısını yeniden belirleyen gece mavisi pırlanta safir kolyelerle spor görünümünüze asalet katabilirsiniz. Hem gündüz hem de gece şıklığı için sınırsız seçenek sunan elbiseler pırlanta kolyelerle tamamlanıyor. Sade bir elbisenin üzerine takacağınız kırmızının en iyi tonu olan yakut kolyeler şıklığınıza şıklık katacak.

Pırlantalı Yakut KolyePırlantalı Yakut KolyePırlanta Yakut kolye

Hemen her tarza ve yaşa uyan kombinler, pırlanta ve altın mücevherlerle uyumunu ortaya çıkarıyor. Parlak ve göz alıcı renklerden hoşlanıyorsanız renkli taşlarla bu etkiyi arttırabilirsiniz. Yeşilin en güzel tonu olan zümrüt kolyeler pırlantalarla birleşerek şıklık yarışında sizi bir adım öne taşıyor. Romantik bir mevsimin kapılarını aralayan parçalar, beyazlar, yumuşak dokular, şık motifler Zen pırlanta kolye koleksiyonuyla sizlere sunuluyor.

Pırlantalı Zümrüt KolyePırlantalı Zümrüt Kolye

Birbirinden farklı motiflerle bezeli pırlanta mücevherlerle mevsimin getirdiği romantizmi ve estetiği pekiştirebilirsiniz. Zen pırlanta koleksiyonlarından oluşan göz alıcı pırlantalı kolye modelleriyle tüm özel kombilerinizi tamamlayabilirsiniz. Gündüzden gece uzayan bir günde her an yanınızda olacak kolyeler mükemmel fırsatlarla Zen pırlantada. Zamansız, klasik ve bir o kadar iddialı kolyeler aynı zamanda en tarz hediye önerilerinden biri. Değer verdiğiniz kadına alacağınız pırlanta kolyeler onu çok mutlu edecek.

Paylaş: