Grup Ofis Marka ve Patent Hizmetleri

İşe yarayacağını düşündüğünüz bir ürün için harika bir fikriniz olduğunu varsayalım. Bu ürün üretilip, dağıtıldıktan sonra yüksek talep görebilecek. Bu nedenle de sizin için kar sağlayan bir buluş olacak. Fakat bu fikri çalmak ve kendi fikri olarak sahipleneceklerden korumanız gerekecektir. Bir buluşunuz varsa fikri mülkiyet haklarınızı korumak adına patent alabilirsiniz. Patent almak haklarınızı güvence altına almanın en güvenilir yoludur.

Grup Ofis Marka Patent’i; mal ve hizmet markaları, patentler, faydalı modeller, tasarımlar, coğrafi işaretler gibi konuları içine alan fikri mülkiyet hakları alanında danışmanlık hizmetini vermek amacıyla faaliyet gösterir. Yürütülen süreçlerin öncesinde ve sonrasında her zaman çözüm odaklıdır. Önemli olan buluş sahiplerinin fikri mülkiyet hakları konusunda bilgilendirilmesi, fikirlerini koruyabilmesidir. Sizin yaratıcılığınız sayesinde başkalarının kar sağlamaması için buluşunuz için mutlaka patent almak ve koruma altında olmasını istersiniz. Grup ofis 100’ü aşkın ülkede marka tescil başvurusu, marka tescil süreçlerinin takibi gibi en önemli konularda yanınızda yer alır.

Çözüm odaklı planlara ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Doğru fikri mülkiyet koruması türüne sahip olmak insanların buluşunuzu çalmasını veya kopyalamasını durdurmanıza yardımcı olur. Patentinizi doğru şekilde kaydedememek hayallerinizi sona erdirebilir. Grup Ofis olarak görevimiz, insanların iyi fikirlerini tanımalarına, korumalarına ve kar etmelerine yardımcı olmaktır. Bir patent, bir buluş için verilen münhasır bir haktır. Başka bir deyişle, bir patent, genellikle bir şeyi yapmak için yeni bir yol sunan veya bir soruna yeni bir teknik çözüm sunan bir ürüne veya sürece özel bir haktır. Marka, patent, faydalı model, tasarım tescil belgesi almak için yapılan ödemelerin %50’si teşvikler ile işletme sahiplerine geri ödeniyor. Ekonomik istikrarınız için de Grup Ofis her zaman işletmenizin yanında.

Paylaş:

Resmen Haber

Resmen Haber, Yerel Yönetimler'in güncel haber ve duyurularını paylaşan bir portaldir.